Skupszop.pl — tanie, nowe i używane książki z różnych gatunków

Skupszop.pl — tanie, nowe i używane książki z różnych gatunków

Obecnie zakup książki to niemały koszt. Często za nową książkę dobrego autora musimy zapłacić sporą sumę, sięgającą z reguły około 50 zł. Nic zatem dziwnego, że coraz częściej szukamy alternatyw, dzięki którym zdobędziemy daną książką nieco taniej. A taką alternatywą jest choćby portal Skupszop.pl, gdzie kupisz książki nawet za kilka bądź kilkanaście złotych.

Dlaczego Skupszop oferuje niższe ceny książek?

Portal https://skupszop.pl/ to miejsce słynące ze sprzedaży tanich książek, których ceny zaczynają się już od kilku złotych. Niska cena za część asortymentu może na pierwszy rzut oka wydawać się nieco podejrzana. Gdy jednak uświadomisz sobie to, że te tanie książki pochodzą z prowadzonego przez portal skupu używanych książek, to zaczyna nabierać to sensu.

Skupszop.pl oferuje zarówno nowe jak i używane książki, które dzięki dobremu stanowi, nadają się do ponownej sprzedaży. Takie produkty wyglądają niemal jak nowe, jednak nieuczciwe byłoby sprzedawane ich za cenę równą nowym produktom. W związku z tym — im mniejszy popyt na daną książkę, czy autora, a także jakość takiego produktu, tym cena staje się niższa. To z kolei sprawia, że jako nabywca takiego egzemplarza możesz kupić go nawet za kilka złotych.

Sprzedawane przez portal książki to gatunkowa różnorodność, w której każdy czytelnik z pewnością znajdzie coś dla siebie. Kilka tysięcy produktów pogrupowano na używane i nowości, a także typowe kategorie gatunkowe. Zaliczyć do nich można m.in.:

  • biografie
  • fantastykę;
  • horror;
  • kryminał;
  • thriller;
  • romanse;
  • literaturę obyczajową oraz piękną;
  • a także poradniki.

W ofercie Skupszop.pl znajdziesz również książki dla dzieci — przepięknie ilustrowane bajki oraz wierszyki, jak i również kolorowanki i inne kreatywne książeczki. Portal zajmuje się również sprzedażą podręczników szkolnych na każdy etap edukacji — od przedszkola aż po studia. To zatem idealne miejsce do zaopatrywania się w różne książki.

Na Skupszop.pl nie tylko kupisz, ale również sprzedasz książki!

Skupszop.pl to miejsce, w którym nie tylko kupisz nowe lub używane książki, ale również sprzedasz egzemplarze, których już nie potrzebujesz. Wystarczy przejść do sekcji strony „Sprzedaj”, którą znajdziesz w prawym, górnym rogu. Nie musisz przy tym przygotowywać sobie całej listy książek, która zawiera ich tytuły, autorów, nazwy wydawnictw, czy rok wydania.  Do wyceny wystarczy Ci tylko trzynastocyfrowy numer ISBN, który znajdziesz tuż nad kodem kreskowym danej książki. Numer ten zawiera w sobie wszystkie niezbędne informacje.

Po skompletowaniu listy książek do wyceny od razu poznajesz wstępną kwotę, którą możesz na nich zarobić. Jeśli jest ona dla Ciebie do przyjęcia, to wypełniasz niezbędne dane i pakujesz książki, które wysyłasz. Po kilku dniach uzyskujesz ostateczną wycenę — jeśli się na nią zgodzisz, po kilku dniach środki ze sprzedaży trafiają na Twoje konto.

Dodaj komentarz