Blachodachówki najlepszych marek – tylko z firmą KBDachy!

Blachodachówki najlepszych marek – tylko z firmą KBDachy!

Wybór odpowiedniego pokrycia dachu jest niezmiernie istotny. To nie tylko kwestia walorów estetycznych, lecz przede wszystkim kwestia szczelności oraz funkcjonalności dachu. Dobrze dobrane jego pokrycie, a także firma zajmująca się montażem elementów, to gwarancja zadowolenia przez długie lata.

Wśród częstych wyborów pokrycia dachowego, na wysokim miejscu plasują się blachodachówki, które doskonale komponują się na każdym dachu.

Jakie prace wykona dla nas firma KBDachy?

Firma KBDachy specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych oraz systemów ociepleń, lecz to nie wszystko! Przyjrzyjmy się pełnej ofercie usług. Wśród zadań, które dla nas wykona, możemy wymienić:

  • Prace ciesielskie — tworzenie tak zwanej więźby dachowej, czyli szkieletu całej konstrukcji. Jest to niezmiernie istotny element, gdyż przenosi obciążenia pokrycia dachowego w postaci śniegu, wiatru czy ciężaru własnego na ściany nośne budynku.
  • Obróbki blacharskie — czyli między innymi ewentualne cięcie blach.
  • Prace dekarskie — w tym naprawa, wymiana, a także montaż różnego rodzaju pokryć dachowych.
  • Ocieplenia poddaszy — wstępne wykończenie poddaszy za pomocą: piany PUR, wełny mineralnej, wełny skalnej, płyt PIR.
  • Elewacje — kompleksowe termomodernizacje elewacji.
  • Prace ogólnobudowlane — remonty oraz budowa domów, a także budynków gospodarczych.

Warto dodać również, że firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, co znacznie wpływa na jakość wykonywanych zleceń. Co więcej, w swojej pracy wykorzystuje sprawdzone od lat rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto montażem zajmuje się zgrany zespół, który posiada odpowiednie kwalifikacje i szeroką wiedzę na temat wykonywanych zadań.

Czy warto zdecydować się na blachodachówki?

Coraz więcej osób decyduje się na wybór blachodachówki jako pokrycie swojego dachu. Dlaczego? Z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, iż są one w atrakcyjnych cenach. Tym samym, jest to tańsze rozwiązanie w porównaniu do ceramicznej dachówki. Warto wspomnieć, że blachodachówki są trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Wysokiej jakość materiał wykorzystany do pokrycia dachu sprawia, że cała konstrukcja jest niesamowicie trwała, dzięki czemu wytrzyma długie lata. Dodatkowo ten rodzaj pokrycia dachowego jest łatwy w montażu, co może wpłynąć na czas realizacji zlecenia. Dzięki temu, że blachodachówki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, są bardzo bezpiecznym wyborem, gdyż z pewnością znajdziemy pasujący odcień. Jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, gdyż pasuje nie tylko do tradycyjnego, lecz także nowoczesnego budownictwa.

Dodaj komentarz