Koszule męskie Modini – szeroki wybór i klasa sama w sobie!

Koszule męskie Modini – szeroki wybór i klasa sama w sobie!

Niepodważalnym faktem jest, to że każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie choć jedną elegancką koszulę. Miękki i przyjemny w dotyku materiał sprawi, że żaden pan nie będzie czuł się źle w tego typu stylizacji. Koszule możemy podzielić pod względem okazji, na które je ubieramy czy według modeli. W przypadku wyboru odpowiedniego rozmiaru, warto znać kilka zasad, które pozwolą wybrać idealny fason. Gdzie szukać modnych koszuli w wielu wzorach i kolorach? Odpowiedź jest prosta! Koszule męskie Modini!

Jak dobrać odpowiedni rozmiar koszuli?

Dobrze dobrana koszula powinna sprawić, że nie tylko wyglądamy dobrze, lecz przede wszystkim tak się czujemy. O czym nie możemy zapomnieć podczas wyboru rozmiaru? Przede wszystkim, niezależnie od sylwetki, koszula nie powinna zbyt mocno przylegać do ciała. Zwłaszcza w przypadku umięśnionych mężczyzn może to grozić pęknięciem szwów. Z drugiej zaś strony, zbyt luźna koszula wygląda również nieestetycznie. Musimy pamiętać o zachowaniu odpowiedniego balansu między zbyt ciasną, a zbyt luźną koszulą. Ta sama zasada dotyczy kołnierzyka w koszuli. W celu sprawdzenia czy ma on właściwy rozmiar, możemy włożyć palec między kołnierz, a szyję. Jeśli przestrzeń jest wielkości jednego palca, to znaczy, że koszula jest dobra. Na koniec możemy wykonać ten sam test, aby sprawdzić czy mankiety są odpowiednio dopasowane.

Najpopularniejsze kroje koszul męskich

Wśród najpopularniejszych krojów koszul męskich możemy wyróżnić trzy z nich:

  • Slim fit. Co je cechuje? Charakterystyczne dla tych koszul jest bardzo dobre dopasowanie do ciała. Dzięki taliowaniu, ten krój doskonale podkreśla sylwetkę.
  • Regular fit. Jaki to krój? To klasyczny rodzaj koszul, które dopasowują się do każdej sylwetki.
  • Normal (custom). Dla kogo? Ten typ koszuli przeznaczony jest dla mężczyzn o większej masie ciała. Brak wcięć, sprawia, że koszula o tym kroju jest szeroka.

Jakie są podstawowe zasady noszenia koszul? Koszule męskie Modini

Bardzo często podstawowym pytaniem wśród mężczyzn jest to, w jaki sposób nosić koszulę? To czy koszula będzie w spodniach czy na wierzchu, w dużej mierze zależy od okazji. Jeśli wybieramy się na eleganckie przyjęcie lub wesele powinniśmy wciągnąć koszulę w spodnie. Dzięki temu zachowamy między innymi naturalne proporcje naszego ciała. W przypadku luźniejszych okazji, takich jak spotkanie ze znajomymi, możemy postawić na koszulę wypuszczoną ze spodni. Podobna zasada dotyczy długości rękawów w koszuli. Koszule z długim rękawem są uważane za zdecydowanie bardziej eleganckie. To właśnie na nie powinniśmy postawić przy bardziej okazałych sytuacjach.

Dodaj komentarz