Sprzedaż mieszkania bez prowizji Wrocław – bezpłatna pomoc Nskup.pl

Sprzedaż mieszkania bez prowizji Wrocław – bezpłatna pomoc Nskup.pl

Sprzedaż nieruchomości może większości osób kojarzyć się z długotrwałym i uciążliwym procesem, w ramach którego trzeba przygotowywać mieszkanie do sprzedaży, ponosić liczne koszty (np. związane z prowizją dla agencji) i długo czekać na odpowiedniego klienta. Nie da się ukryć, że nie brzmi to zbyt zachęcająco, jednak warto pamiętać, że to nie jedyna dostępna opcja.

Jest jeszcze alternatywa w postaci portalu Nskup.pl – nieruchomość sprzedaj i kup. Dlaczego warto skorzystać z jego usług, na czym polega cały proces i w jakich sytuacjach takie rozwiązanie będzie szczególnie przydatne? Wyjaśniamy!

Sprzedaż mieszkania bezpośrednio do agencji – jak działa?

Cały proces szybkiej sprzedaży nieruchomości przy pomocy Nskup jest bardzo prosty. Zamiast wykonywać wszystkie nużące, czasochłonne kroki wspomniane we wstępie, właściciel mieszkania sprzedaje je bezpośrednio agencji. Bez oprowadzania wielu potencjalnych klientów, kosztownych przygotowań do sprzedaży i innych uciążliwości. Wystarczy wypełnić formularz, podając najważniejsze informacje dotyczące danej nieruchomości, a następnie czekać na kontakt ze strony agencji i dokładną wycenę lokalu.

Agencja nie czeka, aż znajdzie się chętny na zamieszkanie w danym lokalu, tylko najpierw go kupuje, a dopiero dalej podejmuje kolejne kroki. Dzięki temu sprzedający nie musi martwić się o optymalny splot okoliczności, czyli trafienie akurat na zainteresowaną osobę, która szybko podejmie decyzję o zakupie.

Jednocześnie trzeba podkreślić, że szybkie dopięcie wszelkich formalności nie musi równać się natychmiastowej wyprowadzce z mieszkania. Jeśli jest taka potrzeba, można zawrzeć umowę przedwstępną i określić datę sprzedaży na odpowiedni dla sprzedającego okres, który pozwoli mu dopiąć na ostatni guzik wszelkie sprawy i na spokojnie się wyprowadzić.

Dlaczego warto zdecydować się na taką formę sprzedaży?

Sprzedaż mieszkania lub domu bezpośrednio do agencji to skuteczny sposób na oszczędność czasu, energii i nerwów. Warto zainteresować się tym rozwiązaniem tak naprawdę przy każdej sprzedaży nieruchomości, natomiast będzie ono szczególnie warte uwagi dla tych, którym zależy na jak najszybszym pozyskaniu gotówki (choćby po to, żeby kupić inne mieszkanie lub dom).

Warto pamiętać o tym, że kontaktując się z agencją, zyskujemy nie tylko od razu klienta na zakup nieruchomości, ale jednocześnie też profesjonalnego doradcę dla całego tego procesu. Nie powinny więc pojawić się problemy z załatwieniem wszelkich formalności, pozyskaniem odpowiednich dokumentów i nie tylko. Sprzedający mogą liczyć na uzyskanie wyczerpujących, merytorycznych odpowiedzi na wszelkie ich pytania i bezpieczny proces sprzedaży.

Dodaj komentarz